Minimalac Gladbaha protiv Jojićevog Kelna

Izvor: Sportske.net, 20.Avg.2017, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha upisali su minimalana trijumf na startu Bundeslige.

Prvo kolo nemačkog šampionata je kompletirano pobedom Gladbaha na svom terenu protiv Kelna od 1:0 (0:0).

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, a nakon samo četiri minuta igre u nastavku domaćin dolazi do prednosti.

Traore pronalazi Elvedija, koji lako trese mrežu rivala za 1:0.

"Jarčevi" su zaigrali nešto bolje u nastavku, ali su mogli da prime >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << još po koji gol od domaćina, kako su dobre prilike imali Rafael i Bobadilja.

Ipak nije bilo promene rezultat, te je Borusija Menhengladbah na start nove sezone upisala trijumf.

Miloš Jojić je proveo svih 90 minuta na terenu u dresu Kelna.