Majstorija Kandreve, Inter ima velikih 2:0 na poluvremenu! (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Apr.2017, 13:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uzbudljiv derbi ''Dela Madonina''.

Fudbaleri Intera i Milana igraju veliki gradski derbi, a domaći tim na poluvremenu vodi sa 2:0.

U 36. minutu, Kandreva se ubacio iz drugog plana i mudrim lobom prevario golmana Donarumu.

U nadoknadi vremena, Perišić je prošao po levom boku i maestralno proigrao Ikardija kome nije bilo teško da pogodi iz peterca.

Inter na poluvremenu vodi rezultatom 2:0 i to znači da će biti uzbudljivo drugo poluvreme, pošto će Milan morati da krene na sve ili ništa.