Izrael - Rajko u derbiju istrčao u prazno, Makabi na minus pet (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Feb.2016, 01:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izrael - Rajko u derbiju istrčao u prazno, Makabi na ''minus pet'' (video)

Aktuelni šampion Izraela sve više zaostaje za vodećim Hapoel Ber Ševom.

Posle 2:2 sa Beitarom u prošlom kolu, Makabi iz Tel Aviva je večeras remizirao i na svom terenu protiv gradskog rivala Hapoela, rezultatom 1:1.

Hapoel je poveo posle samo tri minuta igre golom Šoenfelda koji je kaznio neuspešno istrčavanje našeg golmana Predraga Rajkovića izvan kaznenog prostora - 0:1.

Ipak, ostatak meča je protekao u boljoj igri Makabija koji je do izjednačujućeg >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << gola stigao u 24. minutu, a strlac je bio Miča - 1:1.

U prilogu su najzanimljiviji detalji sa ove utakmice.

Na tabeli Hapoel Ber Šefa ima 54 boda, Makabi je drugi sa 49 bodova, ispred Beitara sa 36.