Izvor: Sportski Žurnal, 03.Maj.2012, 03:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Finale pod Bagdalom visoki rizik
Članovi Takmičarske komisije, predstavnici FSS, Crvene zvezde, Borca iz Čačka i Napretka održaće danas prvi organizaciono tehnički sastanak u prostorijama srpske kuće fudbala na Terazijama kako bi utanačili sve detalje vezane za meč finala Kupa Srbije koji će se igrati 16. maja u Kruševcu.
Utakmica između Borca i Crvene zvezde proglašena je za duel visokog rizika, a na stadionu „Mladost“ u Kruševcu biće mesta za 10.000 navijača.
Na današnjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sastanku trebalo bi da bude utvrđena i cena ulaznica, kao i tačna satnica meča.
Radna grupa koja je bila u inspekciji stadiona Napretka na čijem je čelu Miodrag Janković, generalni sekretar Zajednice Super lige konstatovala je između ostalog da je travnati teren uređen i da će biti u dobrom stanju za finalni meč kupa Srbije.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Nastavak na Sportski Žurnal...
Finale pod Bagdalom visoki rizik
Izvor: Utakmica.rs, 03.Maj.2012
Članovi Takmičarske komisije, predstavnici FSS, Crvene zvezde, Borca iz Čačka i Napretka održaće danas prvi organizaciono tehnički sastanak u prostorijama srpske kuće fudbala na Terazijama kako bi utanačili sve detalje vezane za meč finala Kupa...Zurnal.rs
Određene cene ulaznica za finale Kupa Srbije
Izvor: Sportal.rs, 03.Maj.2012
U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije održan je sastanak povodom organizacije finalnog meča Kupa Srbije. Utakmica Crvene zvezde i čačanskog Borca za trofej u najmasovnijejm takmičenju biće odigrana u sredu, 16.











