EMPOLI ŠOKIRAO MILAN: Ljajić poveo Torino ka pobedi, lud meč Lacija i Palerma

Izvor: Kurir, 23.Apr.2017, 17:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Empoli je poveo u 40 minutu golom Levana Mhedlidzea, dok je prednost udvostručio Mame Tiam u 66 minutu "Rosoneri" su u 59 minutu promašili penal, pošto je neprecizan bio Suso, a jedini gol za domaće postigao je Đanluka Lapadula u 72 minutuE mpoli je ostvario drugu uzastopnu pobedu i sada je prvi iznad crte, 17 na tabeli sa 29 bodova i ima pet više od Krotonea, koji je pobedio na gostovanju Sampdoriju sa 2:1 Milan je u poslednje dve utakmice bez pobede, zauzima šesto mesto >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na tabeli sa 58 bodova i ima pet manje od Atalante na petom mestu, koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa

Fudbaleri Torina pobedili su na gostujućem terenu Kjevo sa 3:1 i nastavili niz od pet utakmica bez poraza Torino je poveo u 52 minutu golom srpskog fudbalera Adema Ljajića, a prednost je udvostručio David Zapakosta četiri minuta kasnijeGol za Kjevo postigao je Serđo Pelisije u 65 minutu, a pobedu ekipi Siniše Mihajlovića obezbedio je Jago Falke u 75 minutuTorino je deveti na tabeli sa 48 bodova, a Kjevo, koji je pretrpeo peti uzastopni poraz, zauzima 12 mesto sa 38 bodova

Chievo Verona 0-1 Torino Adem Ljajić Goal HD by PSG-marseille-stream-ing

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu Palermo sa 6:2 i popeli se na četvrto mesto na tabeli Dvostruki strelac Ćiro Imobile doneo je na početku Laciju dva gola prednosti, u 8 i 10 minutu Kod drugog gola asistent je bio srpski igrač Sergej Milinković-Savić Posle toga tri gola za Lacio postigao je Baldo Kejta, u 21 minutu, 24 minutu iz jedanaesterca i 26 minutu Golove za Palermo postigao je Andrea Rispoli, u 46 i 52 minutu, a konačan rezultat postavio je Luka Kreko u prvom minutu nadoknade vremenaLacio je sada četvrti na tabeli sa 64 boda, a Palermo je pretposlednji sa 16 bodova

All Goals & Highlights HD - Lazio 6-2 Palermo by Bayeo

Udineze je kao domaćin pobedio Kaljari sa 2:1, a Sasuolo i Napoli odigrali su ranije danas nerešeno 2:2