BL: Keln deklasirao Hanover

Izvor: B92, 11.Mar.2011, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kelna deklasirali su Hanover sa 4:0, u prvoj utakmici 26. kola nemačke Bundes lige.

'Jarčevi' su na poluvremenu vodili golom Petija u 36. minutu, a u nastavku je usledila kanonada.

Prvo je Lukas Podolski posle sat vremena igre povećao na 2:0, a finiš utakmice pripao je Milivoju Novakoviću koji je golovima u 79. i 89. minutu overio ubedljiv trijumf Kelna.

Ovom pobedom Keln je preskočio Šalke na desetoj poziciji na tabeli, dok je Hanover, koji je pored >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Dortmunda najprijatnije iznenađenje ove sezone, ostao treći sa 47 bodova.

Izvor: Blic, 11.Mar.2011

Fudbaleri Kelna ponovo su obradovali navijače pobedom nad Hanoverom u prvom meču 25. kola Bundeslige rezultatom 4:0. .."Jarčevi" su veoma lako izašli na kraj sa trećeplasiranim timom nemačkog prvenstva, mada slika na terenu u uvodnim minutima nije navodila na takav konačan ishod...Jan Šlaudraf...

Nastavak na Blic...

Ibišević srušio Borusiju

Izvor: RTS, 12.Mar.2011, 19:27

Vedad Ibišević doneo pobedu Hofenhajmu protiv Dortmunda. Bajern ubedljiv protiv Hamburgera, proradio Roben. Pobede Šalkea, Kajzerslauterna i Frajburga. Sutra Leverkuzen gostuje Majncu...Fudbaleri minhenskog Bajerna ubedljivo su danas pobedili na domaćem terenu ekipu Hamburgera sa 6:0 u utakmici 26....

Bajern ubedljiv, Borusija zaustavljena u Hofenhajmu (video)

Izvor: SrbijaNet.rs, 12.Mar.2011

Fudbaleri minhenskog Bajerna ubedljivo su danas pobedili na domaćem terenu ekipu Hamburgera sa 6:0 u utakmici 26. kola nemačke Bundes lige, dok je lider na tabeli Borusija Dotrmund zaustavljena minimalnim porazom na gostovanju Hofenhajmu. Bes zbog očajnih rezultata u dosadašnjem delu