Partizan sa golom prednosti putuje u Baku, poraz Sarajeva

Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Avg.2014, 10:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrane su prve utakmice plej - ofa fudbalske Lige Uefa. Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu Nefči rezultatom 3:2. Stvari se na početku nisu odvijale po planu za tim iz Humske. Već u 17. minutu gubili su 2:0 golovina Denisa Kruza. Isti fudbaler Nefčija loše je reagovao u svom kaznenom prostoru u 29. minutu i poslao loptu u svoju mrežu za 2:1. "Crno bijeli" >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << su na poluvrijeme ipak otišli sa izjednačenim rezultatom, za 2:2 je pogodio Petar Grbić. Gostujući fudbaleri su još jednom loše reagovali u svom kaznenom prostoru gdje je loptu u svoju mrežu u 69. minutu poslao Јunusadze za konačnih 3:2. Od ostalih rezultata, izdvajamo poraz Sarajeva od 3:2 na "Koševu od Borusije iz Menhengladbaha. Zagebački Dinamo je u gostima ostvario povoljan rezultat, pobjedom od 3:1 protiv Petrolula. Rezultati: Aktobe - Legija 0:1 (0:0) Astana - Viljareal 0:3 (0:1) Dinamo Moskva - Omonija 2:2 (1:1) AEL - Totenhem 1:2 (1:0) Karabah - Tvente 0:0 Helsinki - Rapid Beč 2:1 (0:0) Ruh Horžov - Metalist 0:0 PSV - Šahtjor Soligorsk 1:0 (0:0) Dinamo Minsk - Nasional 2:0 (1:0) Elfsborg - Rio Ave 2:1 (2:1) Karabikspor - Sent Etjen 1:0 (0:0) Petrolul - Dinamo Zagreb 1:3 (1:1) Apolon - Lokomotiva Moskva 1:1 (0:1) Јang Bojs - Debrecin 3:1 (1:1) Zarja - Fejnord 1:1 (1:1) Zvole - Sparta Prag 1:1 (0:0) Panatinaikos - Mitjiland 4:1 (3:1) Trabzonspor - Rostov 2:0 (1:0) Zimbru - PAOK 1:0 (0:0) Asteras Tripolis - Makabi Tel Aviv 2:0 (1:0) Grashopers - Briž 1:2 (1:2) Partizan - Nefči 3:2 (2:2) Spartak Trnava - Cirih 1:3 (1:2) Lokeren - Hal 1:0 (0:0) Olimpik Lion - Astra 1:2 (1:0) Split - Torino 0:0 Real Sosijedad - Krasnodar 1:0 (0:0) Sarajevo - Borusija Menhengladbah 2:3 (1:2) Rijeka - Šerif 1:0 (0:0) (RTRS)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.