PREMIJER LIGA: Najluđi gol Ibrahimovića posle ‘makazica’ koje je dao Englezima (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 04.Dec.2016, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U pretposlednjem meču 14. kola Premijer lige Mančester junajted je kao gost igrao sa Evertonom 1:1, fenomenalnim golom Zlatana Ibrahimovića ‘crveni đavoli’ su poveli, ali je Bejns izjednačio iz penala u 89. minutu.
Mančester je poveo evrogolom Ibrahimovića u 42. minutu. Marsial je uposlio Šveđanina, ovaj je fenomenalno lobovao Stekelenburga i postigao možda ‘najluđi’ gol posle legendarnih ‘makazica Englezima’. Pogledajte majstoriju >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Ibrahimovića:

Ipak, Bejns je u 89. minutu iz penala doneo bod ‘karamelama’.

Premijer liga, 14. kolo
Mančester siti – Čelsi 1:3 (1:0)
(Kejhil 45 a.g. – Košta 60, Vilijan 70, Azar 90)
VBA – Votford 3:1 (2:0)
(Evans 16, Brant 34, Filips 90 – Kabasele 60)
Vest Hem – Arsenal 1:5 (0:1)
(Kerol 83 – Ozl 24, Sančez 72, 80, 86, Okslejd-Čembrlejn 84)
Bornmut – Liverpul 4:3 (0:2)
(Vilson 56, Frejzer 76, Kuk 78, Ake 93 – Mane 20, Origi 22, Džan 64)
Everton – Mančester junajted 1:1 (0:1)
(Bejns 89 penal – Ibrahimović 42)
Ponedeljak:
21.00 Midlzbro – Hal

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post PREMIJER LIGA: Najluđi gol Ibrahimovića posle ‘makazica’ koje je dao Englezima (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.