Premijer liga: Đavoli u kanalu

Izvor: Vesti-online.com, 13.Feb.2016, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga: "Đavoli" u kanalu

Mančester Junajted je sve dalje od Lige šampiona. Pod vođstvom Luja van Gala, "đavoli" nastavljaju sa katastrofalanim igrama i rezultatima, a novi poraz slavnom klubu naneo je Sanderlend.

Gol odluke delo je štopera Konea, koji je posle kornera, osam minuta pre kraja, doneo vredna tri boda "crnim mačkama" u borbi za opstanak.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />Everton je neočekivano poklekao na "Gudisonu" protiv VBA, a pobedu gostima doneo je Venecuelanac Rondon. Sautempton je pobedio u Svonsiju, a naš reprezentativac Dušan Tadić presedeo je meč na klupi za rezerve.

Rezultati: Sanderlend - Mančester Junajted 2:1 (Kazri 3, Kone 82 - Marsijal 39), Bornmut - Stouk 1:3 (Riči 57 - Imbula 9, Afelaj 52, Žoselu 55), Kristal Palas - Votford 1:2 (Adebajor 45 - Dini 16 penal, 84), Everton - VBA 0:1 (Rondon 14), Norič - Vest Hem 2:2 (Brejdi 54, Holahan 65 - Paje 74, Noble 76), Svonsi - Sautempton 0:1 (Long 69).