Kazahstan ima jedan moćan tim, ime mu je Astana! Legija pred eliminacijom (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 26.Jul.2017, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Domaćin slavio sa 3:1 i zagazio velikim korakom u plej-of Lige šampiona

Poljska Legija je doživela šokantan poraz u Kazahstanu od Astane (3:1), pa će u revanšu za sedam dana u Varšavi biti na izuzetno teškom iskušenju, kako bi pokušala da se domogne plasmana u plej-of za ulazak u Ligu šampiona.

Sastav Stanimira Stoilova je u svim segmentima fudbalske igre nadigrao potpunuo dezorjentisanog >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << i očito vrlo lošeg protivnika, koji je na kolenima već bio u finišu prvog poluvremena nakon sjajnih golova Kabanange i Maevskog.

Legija je uspela da dođe do vrednog gola u 78. minutu preko Sadikua, zahvaljujući lošoj reakciji odbrane Astane, ali je onda pomalo bezglavo krenula u napade što joj se osvetilo u 94. minutu.

Pukla je kontra domaćina, fantastični Žunior Kabananga je odlično primirio loptu na centru terena, a onda sjajno uposlio Patrika Tvumasija, koji je u stilu rasnog golgetera matirao nesrećnog Arkadijuša Malaža i natereao ga da treći put vadi loptu iz svoje mreže.