Zvezda izvukla bod protiv Radničkog

Izvor: Akter, 31.Jul.2015, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde i Radničkog odigrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 3. kola Superlige Srbije

U prvoj utakmici trećeg kola prvenstva Srbije, fudbaleri Crvene zvezde igrali su večeras u Beogradu protiv niškog Radničkog nerešeno 1:1 (0:1), a kraj susreta navijači su dočekali skandiranjem "uprava napolje".

U još jednom lošem izdanju, crveno-beli su spasili jedan bod zahvaljujući pogotku >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Luke Jovića u 89. minutu iz ofsajda. Na kraju su mogli i da pobede, ali Alekandar Katai u nadoknadi vremena nije realizovao opravdano dosuđeni jedanaesterac.

Radnički je poveo u 36. minutu golom Lazara Rosića, a potom je uspešno čuvao pednost, iako je od 60 minuta imao igrača manje, jer je Rosić isključen zbog dva žuta kartona.

Brojčana prednost, kao ni činjenica da je sudija utakmicu produžio osam minuta, nije bila dovoljna fudbalerima Crvene zvezde da ostvare pobedu i Radnički je potpuno zasluženo otišao iz Beograda neporažen.

Crvena zvezda: Rajković, Petković, Jovanović, Mbođ, Ibanjez, Kovačević, Savićević (Grujić, 54), Vered (Ristić, 54), Katai, Parker (Matos, 75), Jović.

Radnički: Jovanović, Petrović, R. Bulatović (Rosić, 27), Lakić-Pešić, D. Bulatović, Bogdanović, Marjanović, B. Đorđević, Đuričković, Jovanović (Ignjatijević, 75), Trifunović (V. Đorđević, 81).

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.