UŽIVO: Crvena zvezda - Irtiš 2:0 (84. minut): Srnić povećava prednost!

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2017, 22:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda igra protiv Irtiša revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Irtiša. Rezultat je 2:0 za Crvenu zvezdu koja evrogolom Donalda i pogotkom Srnića ima veliku prednost.

Crveno-beli remizirali su u prvom susretu pre sedam dana u Pavlodaru, pošto su zbog kiksa u 93. minutu ostali bez trijumfa (1:1).

Zvezda nije prošla dva kola kvalifikacija u Evropi od sezone 2011/2012, kada je prvo izbacila beloruski Naftan, a potom kiparsku Omoniju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u borbi za Ligu Evrope.

Utakmicu na stadionu 'Rajko Mitić' obeležiće i jedna specifična situacija jer će zbog kazne UEFA, odnosno zatvaranja severne tribine, 'Delije' biti smeštene na južnoj strani našeg najvećeg stadiona.

59. minut: Crvena Zvezda je ponovo imala odličnu šansu. Lopta je posle preika i odbitka došla do Rikardinja koji je na oko 15 metara fenomenalno prima na grudi i sjajnim udarcem iz kolena zamalo maši gol.

10. minut: Fenomenalan gol iz slobodnog udarca postiže Mičel Donald za erupciju na stadionu.

Sasatavi:

Crvena zvezda (4-2-3-1): Manojlović – Stojković, Savić, Le Talek, Anđelković – Jovičić, Donald – Srnić, Kanga, Rikardinjo – Boaći

Irtiš (5-4-1): Lorija – Kislitšin, Duatov, Maslać, Stamenkoivć, Živković – Fonseka, Geterijev, Rodrigo Antonio, Kalinin – Bugae