Izvor: B92, 12.Okt.2012, 23:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lindzi Lohan o Romniju i politici
Poznata holivudska zvezda i česta gošća tabloidnih vesti Lindzi Lohan odlučila je da na predstojećim predsedničkim izborima u SAD podrži republikanskog predsedničkog kandidata Mita Romnija.
Ona je pre četiri godine javno podržala izbor Baraka Obame za predsednika, ali je sada, kako prenosi "Fox News", promenila stranu i podržava Romnija.
"Nezaposlenost je sada glavno pitanje, i zato ću glasati za Mita Romnija", rekla je Lohanova novinarima u Los Anđelesu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i dodala da ima još razloga zbog kojih se okrenula Romniju, ali nije želela da ih iznosi.
Kako navodi "Fox News", holivudska glumica prošlog meseca poslala je Obami poruku preko Tvitera. Aktuelnom predsedniku saopštila je da je potrebno smanjiti poreze za one kojima je to najvažnije, srednjoj klasi i malom biznisu, kao i onima koje je Forbs označio kao milionere
"Moguće je da joj nije uslišena molba", zaključuje "Fox News".
Mlada zvezda poslednjih godina, osim zahvaljujući vestima iz Holivuda, često se nalazi na stranama tabloidne štampe zbog problema sa alkoholizmom i incidentima iz privatnog života.
Pogledaj vesti o: Predsednički izbori







