ŠOK U SARAJEVU Podmetnuta bomba na Sekinom nastupu?

Izvor: Blic, 27.Okt.2017, 09:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠOK U SARAJEVU Podmetnuta bomba na Sekinom nastupu?

Seka Aleksić održala je nastup u Sarajevu i tom prilikom je upućeno nekoliko poziva u kojima je javljeno da je bomba podmetnuta na mestu gde se koncert održavao.

- Loš glas se čuje brže nego dobar. Kada se to pročulo po Srbiji, svi su me zvali, prvenstveno moja majka, roditelji i moji i Veljkovi, a potom i kolege, ali je sve bilo uredu, što je najvažnije. Protokol je bio takav da svi moraju izaći >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << napolje,da se pregleda objekat. Apsolutno niko nije otišao kući, svi su se vratili. To je bio jedan od uspešnijih nastupa u ovoj godini - rekla je Seka za "Premijeru".

Seka je potom održala još jedan nastup, u Novom Sadu i tom prilikom je otkrila da je zapravo bilo reči o lažnoj dojavi.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.