Zločinac umislio da je premijer prave države pa se DODVORAVA Špancima: Kosovo neće priznati Kataloniju

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Apr.2018, 07:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zločinac umislio da je premijer prave države pa se DODVORAVA Špancima: "Kosovo neće priznati Kataloniju"

Haradinaj od Madrida očekuje da prihvati Kosovo kao člana EU

Premijer lažne države Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da Priština nikad neće priznati nezavisnost Katalonije i naglasio da između srpske i španske pokrajine nema nikakve sličnosti.

Pročitajte i:

- Kosovo je nastalo kad se raspala Jugoslavija i to je bio krvav proces. To nije slučaj u Španiji >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gde se poštuju građanska i politička prava. Ne može da se poredi Miloševićev režim sa zakonima Španije. Ne radi se o izbegavanju sličnosti već o tome da ih nema - izjavio je Haradinaj u intervju za madridski dnevnik "El pais".

Haradinaj je dodao da od Španije očekuje da prihvati Kosovo kao člana Evropske Unije.

Takođe je izjavio da bi za njega bila čast da pozdravi premijera Marijana Rahoja jer bi imali o mnogo čemu da pričaju, na primer o kulturnoj ili ekonomskoj saradnji.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.