Vučić: Srbiji je potreban ujedinitelj

Izvor: Vesti-online.com, 08.Apr.2012, 13:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Srbiji je potreban ujedinitelj

Zamenik predsednika Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika Beograda Aleksandar Vučić izjavio je da je Srbiji danas potreban čovek koji će ujediniti građane i boriti se za sve njih bez obzira na njihovu versku i nacionalnu pripadnost.

"Srbiji je danas potreban čovek koji će ujediniti građane i boriti se za njih. Taj čovek mora da ostavi partijske interese po strani i razmišlja samo o Srbiji i svim ljudima koji u njoj žive, bez obzira na njihovu versku >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ili nacionalnu pripadnost", rekao je Vučić.

Obraćajući se građanima ispred opštine Voždovac povodom Međunarodnog dana Roma, on je rekao da je Srbiji potreban ujedinitelj kome će na prvom mestu biti državni interesi.

"Svi građani danas hoće promene, jer žele da žive bolje i tu nema nikakve razlike između njih, jer sve ljude danas muče isti problemi: nezaposlenost, težak život i korumpirana vlast", rekao je Vučić.

"Tomislav Nikolić je čovek koji će omogućiti da Srbija ponovo stane u red razvijenih evropskih zemalja i pomoći će da svi zajedno stvorimo jednu prosperitetnu državu, u kojoj će naša deca moći da grade svoju budućnost", kazao je zamenik predsednika SNS.

Nastavak na Vesti-online.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.