Pomoć za (bivšeg) muža Sandre Bulok

Izvor: Mondo, 01.Apr.2010, 11:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomoć za (bivšeg) muža Sandre Bulok

Nakon što je vest o razlazu slavnog para šokirala svet, američki mediji su počeli da "kopaju" po njihovoj prošlosti. Nemoćan da se izbori sa problemima, koje je sam izazvao, Džesi Džerjms je potražio stručnu pomoć.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Priznajem, grešio sam

Izvor: Kurir, 02.Apr.2010, 04:29

Nakon što je vest o razlazu Sandre Bulok i Džesija Džejmsa šokirala svet, američki mediji počeli su da kopaju po njihovoj prošlosti. Nemoćan da se izbori s problemima koje je sam izazvao, Džejms je potražio stručnu pomoć. 

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.