Izvor: NoviMagazin.rs, 24.Okt.2023, 15:38

Nikezić: Zašto se EPS ciljano isključuje iz plana izgradnje RHE Bistrica

Potpredsednik Stranke slobode i pravde Dušan Nikezić istako je da je projekat izgradnje reverzibilne hidroelektrane Bistrica iz kojeg je po njegovoj oceni "ciljano" isključen EPS, pokazatelj kako ova vlast upravlja elektroenergetskim kapacitetima zemlje.
Pogledaj vesti o: EPS

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Nikezić: Vlast uništava EPS da bi ga privatizovala

Izvor: Danas, 24.Okt.2023

Vlast u Srbiji deset godina "uništava Elektroprivredu Srbije (EPS) sa ciljem da se raspadne do te mere da jedino prihvatljivo rešenje postane privatizacija", rekao je potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić za nedeljnik "Vreme".

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.