Kalanovićeva: Vučić ne udara na Dinkića

Izvor: Kurir, 04.Dec.2012, 12:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kalanovićeva: Vučić ne udara na Dinkića

Ministar finansija želi da se njegova uloga u Nacionalnoj štedionici istera na čistac, kako bi jednom zasvagda prestalo da se priča o tome

BEOGRAD - Član Predsedništva URS i ministarka za lokalnu samoupravu i regionalni razvoj Verica Kalanović negirala je navode u pojedinim medijima da prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić, preko "afera" sa Nacionalnom štedionicom "udara" na ministra Mlađana Dinkića.

Upitana kako gleda >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na naslove da Vučić sada udara na Dinkića preko Nacionalne štedionice, ona je rekla da su "to besmislice" i da je "Dinkić sam otvorio "aferu" Nacionalne štedionice".

"Cilj mu je da okonča nešto u čemu nema apsolutno ničega od onoga što se pojavljuje u medijima", rekla je Kalanovićeva.

Ona je navela i da "Dinkić želi da se njegova uloga u Nacionalnoj štedionici istera na čistac, kako bi jednom zasvagda prestalo da se priča o tome".

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kalanović: Vučić

Izvor: Akter, 04.Dec.2012

Član Predsedništva URS i ministarka za lokalnu samoupravu i regionalni razvoj Verica Kalanović negirala je navode u pojedinim medijima da prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić, preko "afera" sa Nacionalnom štedionicom "udara" na ministra Mlađana Dinkića

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.