Izvor: Blic, 16.Jan.2009, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jugović: Dvadesetak članova DSS-a u Paraćinu prešlo u SPO

Direktor Srpskog pokreta obnove (SPO) Aleksandar Jugović izjavio je da je potpredsednik Opštinskog odbora Demokratske stranke Srbije u Paraćinu Bojan Stojčić sa još dvadesetak članova te stranke pristupio SPO-u.

"Posle masovnog prelaska članova DSS-a u Novom Sadu, posle pojačanja iz LDP-a u Somboru i posle najnovijeg prelaska u Paraćinu, uvereni smo da je naš program evropske desnice onaj koji građani Srbije, ali i aktivisti drugih političkih stranaka prepoznaju kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dobar po budućnost Srbije", rekao je Jugović agenciji Beta.

Jugović, koji je i narodni poslanik, kazao je da je Srbiji potreban jak SPO za realizaciju programa decentralizacije Srbije, za restituciju i za ulazak Srbije u Evropsku uniju.

On je ocenio i da „poslednja dešavanja govore da će vreme jake evropske desnice ubrzo doći”.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Paraćin: Prešli iz DSS-a u SPO

Izvor: B92, 16.Jan.2009

Beograd -- Direktor SPO-a Aleksandar Jugović izjavio je da je potpredsednik Opštinskog odbora DSS-a u Paraćinu sa još dvadesetak članova te stranke pristupio SPO-u... "Posle masovnog prelaska članova Demokratske stranke Srbije u Novom Sadu, posle pojačanja iz LDP-a u Somboru i posle najnovijeg...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.