Izvor: Blic, 16.Jan.2009, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jugović: Dvadesetak članova DSS-a u Paraćinu prešlo u SPO
Direktor Srpskog pokreta obnove (SPO) Aleksandar Jugović izjavio je da je potpredsednik Opštinskog odbora Demokratske stranke Srbije u Paraćinu Bojan Stojčić sa još dvadesetak članova te stranke pristupio SPO-u.
"Posle masovnog prelaska članova DSS-a u Novom Sadu, posle pojačanja iz LDP-a u Somboru i posle najnovijeg prelaska u Paraćinu, uvereni smo da je naš program evropske desnice onaj koji građani Srbije, ali i aktivisti drugih političkih stranaka prepoznaju kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dobar po budućnost Srbije", rekao je Jugović agenciji Beta.
Jugović, koji je i narodni poslanik, kazao je da je Srbiji potreban jak SPO za realizaciju programa decentralizacije Srbije, za restituciju i za ulazak Srbije u Evropsku uniju.
On je ocenio i da „poslednja dešavanja govore da će vreme jake evropske desnice ubrzo doći”.
Paraćin: Prešli iz DSS-a u SPO
Izvor: B92, 16.Jan.2009
Beograd -- Direktor SPO-a Aleksandar Jugović izjavio je da je potpredsednik Opštinskog odbora DSS-a u Paraćinu sa još dvadesetak članova te stranke pristupio SPO-u... "Posle masovnog prelaska članova Demokratske stranke Srbije u Novom Sadu, posle pojačanja iz LDP-a u Somboru i posle najnovijeg...



