Dinkić: Izbora neće biti

Izvor: Blic, 07.Feb.2013, 14:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinkić: Izbora neće biti

Lider Ujedinjenih regiona Srbije Mlađan Dinkić izjavio je danas da vanrednih izbora u Srbiji neće biti i da se potpuno slaže sa ocenom viceguvernera Narodne banke Srbije Veselinom Pješčićem da bi oni doneli neizvesnost u privredi i pad vrednosti dinara.

"Milsim da njih neće biti i da je to sve priča radi priče koja je meni više dosadila. Potpuno delim mišljenje viceguvernera i možda treba pitati ljude iz privrede šta oni misle o izborima", rekao je Dinkić posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sastanka sa predstavnicima kompanija iz IT sektora.

On je podvukao da od organizovanja vanrednih izbora neće biti ništa i da je besmisleno više o tome razgovarati.

Povezane vesti: Dinkić: Spotovi URS-a plaćeni manje nego što se govori u javnosti Kalanovićeva: Dinkić je budući premijer Srbije Radovan Jelašić: Ne bih ušao u srpsku politiku Dinkić: Žalićemo se RRA zbog neravnopravnog tretmana Potvrđena izborna lista URS za Skupštinu Vojvodine
Pogledaj vesti o: Mlađan Dinkić

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.