Izvor: B92, 22.Feb.2014, 16:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
URS za osnivanje Razvojne banke
Beograd -- URS su se u kampanji za beogradske izbore založili za osnivanje Razvojne banke preko koje će obezebediti podršku malim i srednjim preduzećima i preduzetnicima.
Kandidat URS-a za gradskog odbornika Nina Samardžić je istakla da će URS "kroz Razvojnu banku, čije osnivanje po ugledu na sličnu instituciju u Nemačkoj predlažemo, nastaviti podšku malim i srednjim preduzećima i preduzetnicima"
Prema njemi rečima, zahvaljujući toj podrsci oni bi, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "kroz nabavku polovne ili nove opreme, rezervnih delova i alata, firme proširile posao i zaposlile nove radnike".
Samardžićeva je istakla da je ovo način da mali biznis poveća svoju konkurentnost i poboljša poziciju na tržištu, a građani dobiju kvalitetnije i jeftinije proizvode i usluge, saopštio je URS.
Ona je navela i da je "posle letošnje rekonstrukcije Vlade, ovaj program državne podrške namenjen domaćem privatnom sektoru nobustavljen, iako je to bio jedini način da mali biznis dobije povoljniji bankarski kredit sa nižom kamatom i dužim rokom otplate.
"Nastavak tog programa treba da preuzme Razvojna banka u koju bi se transformisao Fond za razvoj, rekla je Samardžić, navodi se u saopštenju.
URS za osnivanje razvojne banke
Izvor: Mondo, 22.Feb.2014
Ujedinjeni regioni Srbije (URS) danas su se u kampanji za beogradske izbore založili za osnivanje razvojne banke.
URS za osnivanje Razvojne banke
Izvor: Studio B, 22.Feb.2014
URS su se u kampanji za beogradske izbore založili za osnivanje Razvojne banke preko koje će obezebediti podršku malim i srednjim preduzećima i preduzetnicima...Kandidat URS-a za gradskog odbornika Nina Samardžić je istakla da će URS "kroz Razvojnu banku, čije osnivanje po ugledu na sličnu instituciju...





