Izvor: Blic, 25.Apr.2014, 15:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stevanović: U utorak o sudbini URS-a
Kragujevac - Koordinator Ujedinjenih regiona Srbije Veroljub Stevanović izjavio je danas da će u utorak biti poznata sudbina te stranke i najavio, ponovo, formiranje stranke Zajedno za Šumadiju, na čijem je čelu bio, do nastanka URS-a.
- Šta će se desiti sa Ujedinjenim regionima Srbija znaće se posle sastanka kolegijima stranke, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koji će biti održan u utorak u Beogradu - rekao je Stevanović novinarima.
Komentarišući izlazak 11 odbornika iz vladajućeg URS-a u Kragujevcu Stevanović je rekao da to "ništa posebno ne znači".
- Dakle, ovo je jedna dogovorna priča, nema tu nikakvih problema - rekao je Stevanović i dodao da će ponovo biti formirana stranka Zajedno za Šumadiju.
Na pitanje novinara o čemu je razgovorao sa predsednikom SNS Kragujevca Radomirom Nikolićem sa kojim je danas napustio redovno skupštinsko zasedanje, Stevanović je odgovorio "ni o čemu posebnom".
- To je jedna privatna priča, moja i predsednika odborničke grupe SNS i nema nikakve veze sa politikom - odgovorio je Stevanović.
Stevanović, Nikolić i Saša Milenić su, dok je trajala sednica Skupštine grada, zajedno napustili skupštinsku salu i potom zajedno uz kafu razgovarali.
Najčitanije SADA:
Sudbina URS-a biće poznata u utorak
Izvor: B92, 25.Apr.2014
Kragujevac -- Koordinator Ujedinjenih regiona Srbije Veroljub Stevanović izjavio je danas da će u utorak biti poznata sudbina te stranke...Stevanović je najavio i ponovno formiranje stranke Zajedno za Šumadiju, na čijem je čelu bio, do nastanka URS-a..."Šta će se desiti sa Ujedinjenim regionima...




