Izvor: Sportske.net, 10.Okt.2019, 23:05

Srbija pobedila, ali kako zadovoljiti ukuse navijača? (foto)

Pobeda sama po sebi izgleda nije dovoljna.
Posle startnog poraza od Portugala na ''Marakani'', reprezentacija Srbije upisala je i drugu pobedu pod vođstvom novog selektora Ljubiše Tumbakovića.
Posle trijumfa u kvalifikacijama protiv Luksemburga u gostima, Srbija je večeras u prijateljskoj utakmici u Kruševcu savladala Paragvaj sa 1:0, golom Mitrovića u poslednjim minutima.
Ipak, navijači nisu u potpunosti zadovoljni igrom našeg tima, pogotovo jer je Srbija imala gotovo 40 minuta igrača više na terenu.
U prilogu su neki od komentara sa Tvitera posle meča.