Srbija pobedila, ali kako zadovoljiti ukuse navijača? (foto)

Izvor: Sportske.net, 10.Okt.2019, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobeda sama po sebi izgleda nije dovoljna.

Posle startnog poraza od Portugala na ''Marakani'', reprezentacija Srbije upisala je i drugu pobedu pod vođstvom novog selektora Ljubiše Tumbakovića.

Posle trijumfa u kvalifikacijama protiv Luksemburga u gostima, Srbija je večeras u prijateljskoj utakmici u Kruševcu savladala Paragvaj sa 1:0, golom Mitrovića u poslednjim minutima.

Ipak, navijači nisu u potpunosti zadovoljni igrom našeg tima, pogotovo jer je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Srbija imala gotovo 40 minuta igrača više na terenu.

U prilogu su neki od komentara sa Tvitera posle meča.

-

Ali Srbija bez Tadica kakva smo mi truba od ekipe #FSS

— Misa_Salajica (@salajica) October 10, 2019 -

Ako je nečemu poslužila ova prijateljska utakmica sa selekcijom Paragvaja, tj. njihovim C timom, to je na kojih 15 igrača Srbija ne sme da računa, u narednom periodu. #fss #fssrbija #srbija