Izvor: Blic, 08.Jan.2025, 14:58

NOVI UPAD U SRPSKI OBJEKAT Kosovska policija pretresa kancelarije Dunav osiguranja u Severnoj Mitrovici (VIDEO)

Pripadnici Kosovske policije danas su nakon upada u prostorije Uprave prihoda izvršile i pretres u objektu u kome su se nalazile kancelarije Dunav osiguranja.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Kosovska policija upala i u Dunav osiguranje

Izvor: Danas, 08.Jan.2025

Inspektori Kosovske policije i službenici Centralne banke Kosova (CBK) upali su danas u prostorije "Dunav osiguranja" u Severnoj Mitrovici zbog sumnje da ova osiguravajuća kuća vrši usluge bez odgovarajućih licenci.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.