Izvor: Blic, 05.Mar.2025, 11:28

"AKO AMERIKA ŽELI RAT, SPREMNI SMO" Žestoka pretnja Kine nakon Trampove odluke da udvostruči carine: Borićemo se do kraja

Američki predsednik Donald Tramp održao je govor u Kongresu. Govorio je puna dva sata. Govor je Trampovo prvo veliko obraćanje od povratka u Belu kuću. Govorio je o odlukama koje je do sada doneo, o Ukrajini, carini, migrantima. Pre toga, izvršnom naredbom udvostručio je carine na kineski uvoz sa 10 na 20 odsto.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.