Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Maj.2016, 15:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ugljanin: Ne bih prihvatio poziv Vučića
Predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Sandžaka Sulejman Ugljanin izjavio je danas da je sa predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem imao "prijatan i dobar razgovor" i najavio da će ta stranka zastupati bošnjačke interese u parlamentu.
"Nećemo biti ni pozicija ni opozicija. Podržaćemo ono što je dobro za Bošnjake a ono što nije kritikovaćemo", rekao je Ugljanin novinarima nakon konsultacija sa Nikolićem o dodeli mandata za sastav nove Vlade.
On >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je kazao da je obavestio predsednika da nije pozvan da učestvuje u Vladi koju bi predvodio Aleksandar Vučić, ali da takav poziv ne bi ni mogao da prihvati jer ni Vučić ni Dačić prošli put "nisu ispunili koalicioni sporazum".
Posle sastanka sa SDA, počeo je sastanak predsednika Srbije sa Partijom za demokratsko delovanje koju predstavljaju Riza Haljimi i Ardita Sinani. PDD će u parlamentu imati jednog poslanika.
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...















