Izvor: B92, 30.Mar.2017, 07:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić se sastaje sa Đinpingom
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić nastavlja zvaničnu posetu Kini gde će se sastati sa predsednikom Si Đinpingom.
Oni će razgovarati o razvoju zajedničkih srpsko-kineskih projekata.
Tokom posete Kini Nikolić će se sastati i sa drugim najvišim zvaničnicima, premijerom Li Kećijangom, kao i sa predsednikom Svekineskog narodnog kongresa Džang Deđiangom, a biće proglašen i za počasnog građanina grada Pekinga.
Tokom posete, Nikolić će imati sastanke i sa kineskim privrednicima, a tokom dana razgovaraće i sa predstavnicima kompanije "Huavei".
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




