Izvor: Nezavisne Novine, 11.Jun.2015, 16:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić dolazi i u Banjaluku
BEOGRAD Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić boraviće 16. juna u zvaničnoj posjeti Bosni i Hercegovini, rečeno je Tanjugu u Predsedništvu Srbije.
Nikolić će se sastati sa zvaničnicima Bosne i Hercegovine, a posjetiće i Banjaluku.
To će biti prva zvanična posjeta predsjednika Nikolića Bosni i Hercegovini, od kad je izabran za predsjednika Srbije, 2014. godine.
Iz Predsjedništva BiH ranije danas je saopšteno da je programom posjete planirana ceremonija svečanog dočeka uz vojne počasti, a nakon toga susret Nikolića sa članovima Predsjedništva BiH.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









