Izvor: Vesti-online.com, 12.Maj.2012, 13:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić: Ne priznajem izbore, sledi protest
Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da ne priznaje rezultate izbora i da od sutra počinje "mirne, demokratske i nenasilne proteste širom Srbije".
Nikolić je novinarima nakon sednice Predsedništva stranke rekao da SNS ne priznaje rezultate izbora 6. maja koje je objavila Republička izborna komisija.
Odluku o protestu u Beogradu donećemo sutra, kao i odluku o učestvovanju u drugom krugu predsedničkih izbora 20. maja, rekao je Nikolić.
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






