Kinezima pohvala za most Zemun-Borča

Izvor: B92, 30.Avg.2015, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kinezima pohvala za most Zemun-Borča

Predsednik Tomislav Nikolić zahvalio se na brzom i efikasnom završetku radova na mostu Zemun-Borča predsedavajućem upravnog odbora kompanije CRBC Ven Gangu.

Kako je saopštila Služba za saradnju s medijima predsednika Srbije, Nikolić je zahvalio na donaciji CRBC fondaciji "Dragica Nikolić" u vidu pomoćnih objekata za izgradnju mosta.

Nikolić je istakao da će ti objekti biti poklon Ministarstvu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << unutrašnjih poslova Srbije.

Predsednik je izrazio očekivanje da će realizacija projekta izgrdanje pruge Beograd-Budimpešta početi u najkraćem mogućem roku.

Ven Gang je istakao da je dolazak predsednika Nikolića na vojnu paradu povodom 70. godišnjice pobede nad fašizom, koja će se održati u Pekingu, signal dubokog i iskrenog prijateljstva Srbije prema Kini.

Ven je rekao da bi kompanija CRBC u projektu Beograd-Budimpešta mogla da učestvuje sa brzim rokovima i kvalitetnim izvođenjem radova.

On je izrazio nadu da će biti deo celokupnog ekonomskog razvoja Srbije.

Predsednik Nikolić će se sutra sastati sa predsednikom Kine Si Đinpingom, a nakon toga će obići Istraživački centar kompanije "Huawei", dodaje se u saopštenju.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

BIĆE NAM PRVA DAMA I NEIMAR: Dragica Nikolić sad zida mostove?

Izvor: Kurir, 31.Avg.2015, 09:20

BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić sastao se juče, tokom zvanične posete Kini, sa predsedavajućim upravnog odbora kompanije CRBC Ven Gangom i tom prilikom zahvalio na donaciji CRBC fondaciji Dragica Nikolić u vidu pomoćnih objekata za izgradnju mosta...Kako je rekao predsednik Nikolić,...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.