Sutra sednica predsedništva SNS zbog Dinkićevih izjava

Izvor: Blic, 04.Jan.2013, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sutra sednica predsedništva SNS zbog Dinkićevih izjava

Sednica predsedništva Srpske napredne stranke biće održana sutra u toku dana i biće zatvorena za javnost, rečeno je Tanjugu u SNS.

Potpredsednica naprednjaka Zorana Mihajlović juče je zatražila od predsednika te partije Aleksandra Vučića da hitno sazove sednicu predsedništva SNS zbog izjava pojedinih koalicionih partnera.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
"Uputila sam pisani zahtev predsedniku SNS za sazivanje hitne sednice predsedništva SNS kako da odgovorimo koalicionim partnerima, cije je kadrove postavila prethodna vlada, koji su još na funkcijama, a za koje postoji ozbiljna indicija da su upleteni u mnoge afere", kazala je Mihajlovic Tanjugu.

Reagujući na konstataciju ministra privrede i finansija Mlađana Dinkića da estradnog menadžera Sašu Mirkovića nikada ne bi angažovao kao svog saradnika, Mihajlović je ocenila da je to "neverovatno odsustvo svakog kriterijuma za kritiku".

Ona je dodala da njihovom koalicionom partneru ministru Dinkiću nije smetao vozač sa kojim je bio u koaliciji, a koji je danas pomoćnik gradonačelnika Dragana Đilasa.

"Smeta mu neko ko je, poštujući sve procedure, diplomirao na Pravnom fakultetu. Dakle, mi u SNS poštujuci sve profesije, kada su u pitanju odgovorne funkcije, između vozača i diplomiranog pravnika uvek ćemo izabrati diplomiranog pravnika", zaključila je Mihajlović.

Vlada Srbije postavila je estradnog menadžera Sašu Mirkovića za pomoćnika ministra saobraćaja Milutina Mrkonjića, a rešenje o njegovom postavljenju donela je na poslednjoj sednici u prošloj godini, 29. decembra.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Danas sednica predsedništva SNS

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Jan.2013, 03:42

BEOGRAD -..Sednica predsedništva Srpske napredne stranke biće održana danas i biće zatvorena za javnost, rečeno je Tanjugu u SNS...Potpredsednica naprednjaka Zorana Mihajlović zatražila je od predsednika te partije Aleksandra Vučića da hitno sazove sednicu predsedništva SNS zbog izjava pojedinih...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.