Izvor: B92, 01.Maj.2012, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SRS: Tukli su nas huligani iz SNS
Beograd -- Srpska radikalna stranka pozvala je nadležne državne organe da hitno reaguju i privedu huligane iz SNS koji su, kako tvrde iz SRS, sinoć pretukli aktiviste SRS.
Član Napredne stranke sa nadimkom Kokta, koji je od ranije poznat policiji, predvodio je grupu huligana koja je bez ikakvog povoda napala aktiviste Srpske radikalne stranke, koji su lepili plakate u Surčinu i Novom Beogradu, navodi ova >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << stranka.
Milan Letić,član Opštinskog odbora Srpske radikalne stranke Novi Beograd, toliko je pretučen da je zadržan u Urgentnom centru i stavljena mu je ortopedska kragna.
Članovi Napredne stranke su tokom prethodnih dana više puta brutalno prebijali naše aktiviste na Savskom vencu, Rakovici, Zemunu i Novom Beogradu. Svi napadi su prijavljeni policiji.






