SNS obeležila stranačku slavu

Izvor: Beta, 27.Okt.2016, 15:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SNS obeležila stranačku slavu

Srpska napredna stranka (SNS) obeležila je danas u Beogradu stranačku slavu Svetu Petku, u prisustvu velikog broja zvanica.Nakon liturgije i sečenja slavskog kolača u sedištu SNS-a, funkcioner stranke i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević poželeo je članovima stranke da budu "još borbeniji za Srbiju", kako bi opravdali poverenje gradjana."Kao prava porodica stojimo ovde ujedinjeni i uporni da Srbija bude bolja i snažnija jer to zaslužuju njeni gradjani. Ne bojimo se mi ni kriminalaca ni tajkuna alavih na njihov novac i borićemo se za našu Srbiju", rekao je Vučević.Na slavi su bili stranački funkcioneri Nikola Selaković, Maja Gojković, Jorgovanka Tabaković, Jadranka ...

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

DETALJI SA SLAVE NAPREDNJAKA KOJE NIGDE NISTE VIDELI: Šta se našlo na trpezi i ko se najlepše obukao (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 27.Okt.2016

Stranačke prostorije SNS-a danas su bile mesto srdačnih zagrljaja domaćina i brojnih zvanica, prikladnih toaleta, bogate trpeze i slavske atmosfere. Ovako je SNS obeležio Svetu Petku:..Foto: Milena Đorđević..Luku Karadžića se srdačno pozdravio sa domaćinima slave među kojima je  gradonačelnik...

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.