Izvor: Beta, 27.Okt.2016, 15:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SNS obeležila stranačku slavu
Srpska napredna stranka (SNS) obeležila je danas u Beogradu stranačku slavu Svetu Petku, u prisustvu velikog broja zvanica.Nakon liturgije i sečenja slavskog kolača u sedištu SNS-a, funkcioner stranke i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević poželeo je članovima stranke da budu "još borbeniji za Srbiju", kako bi opravdali poverenje gradjana."Kao prava porodica stojimo ovde ujedinjeni i uporni da Srbija bude bolja i snažnija jer to zaslužuju njeni gradjani. Ne bojimo se mi ni kriminalaca ni tajkuna alavih na njihov novac i borićemo se za našu Srbiju", rekao je Vučević.Na slavi su bili stranački funkcioneri Nikola Selaković, Maja Gojković, Jorgovanka Tabaković, Jadranka ...
DETALJI SA SLAVE NAPREDNJAKA KOJE NIGDE NISTE VIDELI: Šta se našlo na trpezi i ko se najlepše obukao (FOTO)
Izvor: Telegraf.rs, 27.Okt.2016
Stranačke prostorije SNS-a danas su bile mesto srdačnih zagrljaja domaćina i brojnih zvanica, prikladnih toaleta, bogate trpeze i slavske atmosfere. Ovako je SNS obeležio Svetu Petku:..Foto: Milena Đorđević..Luku Karadžića se srdačno pozdravio sa domaćinima slave među kojima je gradonačelnik...









