Radojičić “pojačao” SNS u Nišu

Izvor: JužneVesti.com, 14.Mar.2016, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radojičić “pojačao” SNS u Nišu

Dugogodišnji član SPS i predsednik Skupštine opštine Medijana Momčilo Radojičić prešao je u Srpsku naprednu stranku. Jedan od razloga za prelazak je i to "što Vučić ima petlju". 

Novinarima “Južnih vesti” je iz više izvora potvrđena ova informacija, a sam Radojičić i dalje razmišlja da li će i kako odgovoriti na pitanje “da li je prešao u SNS ili ne”.

Naime, on od subote ne odgovara na pozive i poruke novinara “Južnih vesti”, >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << a jutros je preko portparola Opštine Medijana poručio da izjave daje samo uživo.

Kada su novinari rekli da im samo treba informacija da li je prešao u SNS ili ne, on je, opet preko portparola, rekao “da će razmisliti”.

Za “Zonu plus” kaže da se odlučio na ovaj korak i zbog nedavnog raspuštanja Gradskog odbora SPS u Nišu, ali i zbog popularnosti Aleksandra Vučića, lidera SNS.

Mislim da će narod koji se bude opredeljivao pre svega gledati u lik Aleksandra Vučića zato što je on temeljan, odlučan, od reči je i ima petlju da se bori protiv organizovanog kriminala i korupcije - ističe Radojičić.

On je poslednjih 13 godina bio na čelu Opštinskog odbora SPS u Medijani, a od 2012. je predsednik lokalnog parlamenta.

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.