Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Dec.2016, 19:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbor Stranke Rusa Srbije u Temerinu prešao u SNS
Kompletan opštinski odbor Stranke Rusa Srbije u Temerinu kolektivno je istupio iz te stranke i pristupio Srpskoj naprednoj stranci, rečeno je danas na konferenciji za novinare održanoj u Opštinskom odboru SNS-a u Temerinu.
Kako je istaknuto SNS u Temerinu sada je brojniji za 50 novih članova i jednog odbornika u Skupštini opštine, jer je odbornica Maja Bjekić takođe pristupila SNS-u.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<
Razlog za pristupanje SNS-u, kako je rekla Bjekić, jeste to što su članovi dosadašnjeg opštinskog odbora Stranke Rusa Srbije prepoznali odgovornu politiku SNS-a na čelu sa Aleksandrom Vučićem.
Pored toga, kako je istakla, pomenutoj odluci doprinelo je i neslaganje sa centralom stranke, koje je, kako je navela, praktično nije pružalo nikakvu podršku tom odboru "prepuštajući ga samom sebi".
Temerinski naprednjaci su podsetili da su pre dve sedmice Srpskoj naprednoj stranci pristupila i 62 člana Grupe građana "Zajedno za naš Temerin".
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Rusi kolektivno prešli u SNS
Izvor: Vesti-online.com, 08.Dec.2016
Kompletan opštinski odbor Stranke Rusa Srbije u Temerinu kolektivno je istupio iz te stranke i pristupio Srpskoj naprednoj stranci...Kako je istaknuto SNS u Temerinu sada je brojniji za 50 novih članova i jednog odbornika u Skupštini opštine, jer je odbornica Maja Bjekić takođe pristupila SNS-u...Razlog...














