Napadnut aktivista SNS-a na Čukarici

Izvor: Mondo, 09.Apr.2016, 13:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napadnut aktivista SNS-a na Čukarici

Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) saopštio je danas da je u beogradskoj opštini Čukarica napadnut aktivista te stranke.

Foto: sns

"Ovaj nasilnički akt aktivista Demokratske stranke, DS S/Dveri i Srpske radikalne stranke samo govori o tome kako oni vide budućnost Srbije, kao i njihovu spremnost da se po svaku cenu dokopaju vlasti", navodi se u saopštenju Pokreta socialista.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Pokret socijalista poručuje svima onima koji, "praveći novi DOS očigledno i danas priželjkuju reprizu 5. oktobra 2000. godine, da se taj scenario neće ponoviti i da više niko bez stvarne podrške građana neće doći na vlast, makar to pokušao da učini i bagerima".

Nasilje ne može biti prećutano i ne može ostati bez sankcije i svi oni koji pokušaju da ugroze život i bezbednost bilo kog građanina Srbije moraće da odgovaraju za to, dodaje se u saopštenju.

PS podseća javnost da je to samo jedan u nizu napada na aktiviste i prostorije SNS, koji su u prethodnih par meseci više puta napadani na Čukarici, u Batočini, zatim, na bačenu bombu u Zubinom Potoku, kao i na napad na prostorije Opštinskog odbora Pokreta socijalista u Lazarevcu.
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.