Nakon Vučića – koncert

Izvor: juGmedia, 06.Apr.2016, 12:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nakon Vučića – koncert

VLADIČIN HAN – U Vladičinom Hanu će 7. aprila biti organizovan koncert u centru varoši od 20 časova kao poklon građanima povodom otvranja dve fabrike, saopštili su ovdašnji naprednjaci.

Glavni gosti biće „Lexington band“ a pored njih nastupiće i lokalni „Phoenix band“ i „Bioritam band“.

Koncert će uslediti nakon posete Aleksandra Vučića, koji će u prepodnevnim časovima >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << posetiti neke hanske privrednike.

Najpre će to biti  bačkopalanački „Nektar“ koji oko jedne ipo decenije uspešno posluje u Vladičinom Hanu a lane je proširio proizvodnju. Nakon toga će, kako je naveo OO SNS, otvoriti dve fabrike – „Smelting“ i „Teklas automotiv“, koje su letos, iz stečaja dobile nove vlasnike iz Makedonije odnosno iz Turske .

Iz OO SNS-a su pozvali građane ne samo hanske opštine već i Pčinjskog okruga da se pridruže ovim događajima.

(kraj) ljp

Nastavak na juGmedia...



Povezane vesti

Otvorena fabrika delova za automobile u V.Hanu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Apr.2016, 04:09

Premijer Aleksandar Vučić otvorio je danas fabriku turskog investitora "Teklas automotive", koja proizvodi komponente za delove automobila, a čija će ukupna investicija biti 11,35 miliona evra...Vrpcu su presekli premijer Vučić i ambasador Turske u Srbiji Mehmet Kemal Bozaj, a otvaranju fabrike...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.