Izvor: Akter, 18.Feb.2014, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Želimo mesto premijera

Potpredsednica SNS-a Zorana Mihajlović istakla je danas u Valjevu da SNS želi da ima premijera i svoje ljude u ključnim resorima u novoj vladi

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Mihajlović: Hoćemo mesto premijera i ključne resore

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Feb.2014

Potpredsednica Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović istakla je danas u Valjevu da SNS želi da ima premijera i svoje ljude u ključnim resorima u novoj vladi, kako bi se izbeglo da sprovođenje reformi bude zaustavljeno zbog nepostojanja konsenzusa sa drugim partnerom u vladi.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.