Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Jan.2016, 12:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Knežević: Stati na put obmanjivanju naroda
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Goran Knežević izjavio je danas da svakodnevni napadi, surovi izlivi mržnje i pozivi na linč predsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića i njegove porodice, predstavljaju meru kućnog vaspitanja, elementarne pristojnosti i minimum ljudskosti. On, međutim, nije precizirao na koje napade misli.
Knežević je u pisanoj izjavi, u kojoj je potpisan kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << "građanin Republike Srbije", objasnio da se javnosti ne obraća kao funkcioner SNS i kako bi branio ili zaštitio premijera Srbije.
"On uživa apsolutno poverenje naših građana i zna sam da se brani. Obraćam vam se kao građanin, kako bih zaštitio Aleksandra Vučića, sina, roditelja, supružnika i brata", istakao je Knežević.
On je poručio i da, ako je problem politika koju vodi Vučić, onaj ko misli da zna i može bolje treba da izađe na izbore, ubedi građane u svoje ideje i nastavi da ih sprovodi.
"Krajnje je vreme da se stane na put manipulacijama i obmanjivanjem naroda", istakao je Knežević. On je ocenio i da je potrebno da se snaga, pozitivna energija, znanje i umeće usmere ka radu i kvalitetnijem životu građana.
"U trenutku kada vam lični interes ne bude ispred interesa građana i kada vam funkcija ne predstavlja prioritet onda ste na dobrom putu da od svog grada i države napravite pristojnu sredinu. Dosta je bilo, ne radite protiv naroda, nego za njega", piše u izjavi Gorana Kneževića.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Knežević pisao Vučiću "kao građanin": Izlivi mržnje prema premijeru pokazatelji minimuma ljudskosti
Izvor: Blic, 25.Jan.2016
Potpredsednik SNS Goran Knežević izjavio je danas da onaj ko misli da zna i može bolje, treba da izađe na izbore i ubedi građane u svoje ideje i nastavi da ih sprovodi...U pismu, koje je potpisao kao građanin Srbije, Knežević je poručio "svakodnevni napadi, surovi izlivi mržnje i pozivi na...











