DSS: Ova vlast je kriva za trenutno stanje

Izvor: Bor030.net, 29.Feb.2016, 07:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DSS: Ova vlast je kriva za trenutno stanje

Opštinski odbor Demokratske stranke Srbije (OO DSS) održao je konferenciju na novinare na kojoj je optužila vladajuću Srpsku naprednu Stranku (SNS) za loše vođenje Bora i države.

Na konferenciji je izdato saopštenje koje prenosimo u celosti:

OO DSS-a u Boru zbog hajke, koja se vodi protiv naše stranke i njenih bivših i sadašnjih funkcionera, a koja je dirigovana iz redova SNS-a i njenih glasnogovornika dužna je da vas podseti na neke činjenice koje odražavaju današnje stanje u Srbiji.

Nastavak na Bor030.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bor030.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bor030.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.