Antonela Riha: Nisam bila s fantomkom, nisam se skrivala

Izvor: N1 televizija, 12.Apr.2017, 16:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Antonela Riha: Nisam bila s fantomkom, nisam se skrivala

Novinarka Antonela Riha, za koju je Aleksandar Martinović rekao da je "poznata po objektivnom izveštavanju prema SNS", pita šefa poslaničke grupe SNS zašto nikada nije došao u njenu emisiju "Necenzurisano", kada ga je više puta zvala da u njoj iznese svoje stavove.

Prema njenim rečima, "prirodno je da čovek odlazi na proteste ukoliko se slaže sa njihovim zahtevima i ciljevima".
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija <<
"Nisam tamo bila sa fantomkom, nisam se skrivala i ne razumem zašto Martinović maše mojom fotografijom kad je svako ko je bio na protestu mogao da vidi da sam tamo", rekla je Riha.

Ona je za Cenzolovku rekla da će biti i danas na protestu, pa će mu poslati fotografiju.

Gruhonjić: Mentalitet Ilije Čvorovića

Predstavnik Nezavisnog društva novinara Vojvodine (NDNV) Dinko Gruhonjić, čije je fotografije sa protesta javno pokazivao šeg poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Aleksandar Martinović, takav postupak vidi kao proizvod mentaliteta Ilije Čvorovića iz "Balkanskog špijuna", čime je opasnost po bezbednost novinara još veća, javlja Cenzolovka.

"Ukoliko funkcioner vladajuće partije izađe na konferenciju i pokazuje fotografije novinara, ja ne znam kako se to drugačije može tumačiti nego kao poziv na linč i raspisivanje poternice za novinarima", rekao je Gruhonjić.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.