Spartak i Radnički putem penala podelili bodove: Sudija 22 puta pregledao snimak

Izvor: B92, 18.Jul.2021, 21:08

Fudbaleri Spartaka i Radničkog igrali su nerešeno 1:1 u prvom kolu Super lige Srbije.

Oba gola su data iz penala, nakon intervencije iz VAR sobe.

Radnički je poveo u 60. minutu golom Miljana Škrbića, a u 83. je izjednačio Lazar Tufegdžić.

VAR je intervenisao i u prvom poluvremenu, kada je poništen gol japanskog fudbalera iz Radničkog Rioeija Mićibućija.

Kada je VAR u pitanju, glavni sudija Minaković dosudio je penal za Nišlije nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << što su mu iz VAR sobe čak 22 puta ponavljali snimak.