Izvor: HotSport.rs, 24.Sep.2016, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREMIJER LIGA: Arsenal za poluvreme pregazio Čelsi (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su Čelsi sa 3:0 u derbi meču 6. kola Premijer lige.
Tobdžije su pitanje pobednika rešile već u prvom poluvremenu, kada su i postigli sva tri gola.
Prvi gol bio je delo Aleksisa Sančeza u 11. minutu, nakon velike greške Gerija Kejhila. Samo tri minuta kasnije, Volkot je povećao na 2:0, da bi pobedu pet minuta pred kraj poluvremena praktično overio Mesut Ozil.
Arsenal je treći na tabeli sa 13 bodova, dok Čelsi sa 10 zauzima osmo mesto.

Premijer liga, 6. kolo
Mančester Junajted – Lester 4:1 (4:0)
(Smoling 22, Mata 37, Rašford 40, Pogba 42 – Grej 59)
Bornmut  – Everton 1:0 (1:0)
(Stanislas 23)
Liverpul – Hal Siti 5:1 (3:0)
(Lalana 17, Milner 30pen, 71pen, Mane 36, Kutinjo 52 – Mejer 51)
Midlzbro – Totenhem 1:2 (0:2)
(Gibson 66 – Son 7, 23)
Stouk – VBA 1:1 (0:0)
(Alen 73 – Rondon 91)
Sanderlend – Kristal Palas 2:3 (1:0)
(Defo 39, 60 – Ledli 62, Mekartur 76, Benteke 94)
Svonsi – Mančester Siti 1:3 (1:1)
(Ljorente 13 – Aguero 9, 66pen, Sterling 77)
Arsenal – Čelsi 3:0 (3:0)
(Sančez 11, Volkot 14, Ozil 40)
17.00 Vest Hem -Sautempton
Ponedeljak:
21.00 Barnli – Votford

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post PREMIJER LIGA: Arsenal za poluvreme pregazio Čelsi (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.