Prva šansa posle godinu i po dana i odmah gol – Partizanov vunderkind zablistao u Španiji VIDEO

Izvor: B92, 01.Nov.2023, 09:33

Napadač Almerije Marko Milovanović postigao je prvi gol u dresu tog španskog kluba.

Talentovani fudbaler (20) je prošlog leta stigao u člana La Lige, ali nije dobijao previše prostora u prvom timu.

Ove sezone je odigrao tek osam minuta u domaćem šampionatu i to na premijeri protiv Rajo Valjekana, dok je tokom čitave prošle skupio 15 minuta.

Prvu priliku da zaigra od starta je dobio u Kupu Kralja na gostovanju četvrtoligašu Talaveri.

Almerija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je slavila rezultatom 2:0, a drugi gol je postigao upravo Milovanović. Meču domaćina je u 14. minutu načeo Ramzani, dok je Milovanović u 45. minutu iskoristio povratnu loptu Aribasa i preciznim udarcem smestio loptu u suprotan ugao.

Milovanović je na terenu proveo 66. minuta pre nego što ga je zamenio iskusniji Leo Baptistao.

Ostaje da se vidi da li će mu ova partija obezbediti mesto u ekipi Gaizke Garitana na gostovanju Alavesu koje je na programu petog novembra.

Pogledaj vesti o: Prva šansa