Izvor: SEEbiz.eu, 22.Sep.2010, 13:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
iPhone 4 od petka u Hrvatskoj
ZAGREB - Hrvatski Telekom će od petka, 24. rujna, ekskluzivno početi prodavati Appleov smartphone iPhone 4, a za optimalno korištenje uređaja u ponudi je nekoliko iTarifa, priopćeno je danas iz te kompanije.
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







