Izvor: Capital.ba, 04.Maj.2010, 10:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Telekomu 200 neraspoređenih
BANJALUKA, Nakon nove sistematizacije radnih mjesta u Telekomu Srpske oko 200 zaposlenih u toj kompaniji proglašeno je neraspoređenim i u narednih šest mjeseci biće zbrinuti po zakonu. Budžet za otpremnine za ovu godinu iznosi 5,7 miliona maraka, tako da će 120 radnika dobiti otpremninu, dok će ostali biti kod kuće i primati platu bez toplog...
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma
U Telekomu Srpske višak 200 radnika
Izvor: B92, 04.Maj.2010
Banja Luka -- Nakon nove sistematizacije radnih mesta u Telekomu Srpske oko 200 zaposlenih proglašeno je neraspoređenim i u narednih šest meseci biće zbrinuti po zakonu...Budžet za otpremnine za ovu godinu iznosi 5,7 miliona maraka, tako da će 120 radnika dobiti otpremninu, dok će ostali biti...








