Izvor: Capital.ba, 04.Maj.2010, 10:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Telekomu 200 neraspoređenih

BANJALUKA, Nakon nove sistematizacije radnih mjesta u Telekomu Srpske oko 200 zaposlenih u toj kompaniji proglašeno je neraspoređenim i u narednih šest mjeseci biće zbrinuti po zakonu. Budžet za otpremnine za ovu godinu iznosi 5,7 miliona maraka, tako da će 120 radnika dobiti otpremninu, dok će ostali biti kod kuće i primati platu bez toplog...
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

U Telekomu Srpske višak 200 radnika

Izvor: B92, 04.Maj.2010

Banja Luka -- Nakon nove sistematizacije radnih mesta u Telekomu Srpske oko 200 zaposlenih proglašeno je neraspoređenim i u narednih šest meseci biće zbrinuti po zakonu...Budžet za otpremnine za ovu godinu iznosi 5,7 miliona maraka, tako da će 120 radnika dobiti otpremninu, dok će ostali biti...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.