Izvor: B92, 11.Apr.2008, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Telekom Slovenije želi BH Telekom
Ljubljana -- Izvršni direktor Telekoma Slovenije Bojan Dremelj je izjavio da je njegova kompanija zainteresovana za učešće u tenderu za BH Telekom.
Slovenačka kompanija je iskazala zainteresovanost za BH Telekom
"Telekom Slovenije pažljivo prati situaciju oko tendera za prodaju državnog udela u BH Telekomu i ukoliko uslovi tendera budu prihvatljivi, objavićemo ponudu", rekao je on.
Model privatizacije tek treba da potvrdi parlament Federacije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Bosne i Hercegovine, jednog od dva entiteta u toj zemlji.
Vršilac dužnosti generalnog direktora BH Telekoma Nedžad Rešidbegović izjavio je da će privatizacija doneti značajne promene kompaniji. "Bez obzira na vlasničku strukturu i dalje ćemo biti otvoreni za dobre ideje, saradnju, nove prilike i sinergije s drugim operatorima i poslovnim partnerima", istakao je on.
Upravni odbori slovenačke i telekomunikacione kompanije Bosne i Hercegovine Telekoma Slovenije i BH Telekoma potvrdili su da nameravaju da sarađuju na polju tehnologije i usluga.
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma












