Izvor: SrbijaNet.rs, 24.Okt.2010, 13:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popović-Država ne treba da prodaje Telekom

Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Nenad Popović ocenio je danas da država ne treba da prodaje Telekom jer je to preduzeće strateški važan resurs za razvoj infrastrukture i privrede u Srbiji. `Telekomunikacije su industrija budućnosti, a očuvanjem telekomunikacija u svom vlasništvu države čuvaju svoju ekonomsku
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Povezane vesti

Popović: Država ne treba da proda Telekom

Izvor: Blic, 24.Okt.2010

Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Nenad Popović ocenio je danas da država ne treba da prodaje Telekom jer je to preduzeće strateški važan resurs za razvoj infrastrukture i privrede u Srbiji. .."Telekomunikacije su industrija budućnosti, a očuvanjem telekomunikacija u svom vlasništvu države...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.