Izvor: SrbijaNet.rs, 24.Okt.2010, 13:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Popović-Država ne treba da prodaje Telekom
Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Nenad Popović ocenio je danas da država ne treba da prodaje Telekom jer je to preduzeće strateški važan resurs za razvoj infrastrukture i privrede u Srbiji.
`Telekomunikacije su industrija budućnosti, a očuvanjem telekomunikacija u svom vlasništvu države čuvaju svoju ekonomsku
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma
Popović: Država ne treba da proda Telekom
Izvor: Blic, 24.Okt.2010
Potpredsednik Demokratske stranke Srbije Nenad Popović ocenio je danas da država ne treba da prodaje Telekom jer je to preduzeće strateški važan resurs za razvoj infrastrukture i privrede u Srbiji. .."Telekomunikacije su industrija budućnosti, a očuvanjem telekomunikacija u svom vlasništvu države...






