Nema prodaje Telekoma austrijskoj kompaniji

Izvor: NaDlanu.com, 05.Maj.2011, 16:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nema prodaje Telekoma austrijskoj kompaniji

BEOGRAD, 5. maja 2011. (Beta) - Vlada Srbije odlučila je u četvrtak da ne prihvati ponudu Telekoma Austrije da za 51 odsto akcija plati 1,1 milijardu evra.Radna grupa za prodaju Telekoma preporučila je u sredu Vladi da odbije ponudu Telekoma Austrija, koji je bio jedini ponudjač i koji je u inoviranoj ponudi ponudio da isplati 800 miliona odmah a maksimalno 300 miliona u ratama u narednih devet godina. ...
Pogledaj vesti o: Telekom Srbija,   Prodaja Telekoma

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Djoković: Neprihvatljiva ponuda Telekoma Austrije

Izvor: Beta Video, 04.Maj.2011, 18:51

BEOGRAD - Predsednik radne grupe za prodaju Telekoma Vuk Djoković: Radna grupa odlučila da Vladi Srbije uputi predlog da ne prihvati ponudu Telekoma Austrije (CH 1)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Vlada Srbije odlučila da ne prihvati ponudu Telekoma Austrije

Izvor: SrbijaNet.rs, 05.Maj.2011

Vlada Srbije odlučila je u četvrtak da ne prihvati ponudu Telekoma Austrije da za 51 odsto akcija plati 1,1 milijardu evra. Radna grupa za prodaju Telekoma preporučila je u sredu Vladi da odbije ponudu Telekoma Austrija, koji je bio jedini ponudjač i koji

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.